Skip to main content

Dieta Sport 3

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie, na pewno wiesz, że prawidłowa dieta jest równie istotna co systematyczny trening.

Dieta Sport 3 to dieta specjalistyczna skierowana do osób uprawiających sport na każdym etapie zaawansowania oraz amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę  ze sportem.

A my dobrze wiemy, że w diecie liczą się dla Was zarówno makroskładniki jak i kalorie.

W diecie SPORT nasze pudełka mają naprawdę sporą objętość i są obfite w różnorodne witaminy i składniki mineralne.

Dzięki zdrowym i odpowiednio zbilansowanym posiłkom Twój organizm w czasie wysiłku fizycznego otrzyma odpowiednie składniki regeneracyjne i budulcowe.

Dieta Sport 3 występuje w dwóch wariantach kalorycznych:

1500 kcal oraz 2000 kcal.

Dieta Sport 5

Skoro jesteś sportowcem, doskonale wiesz jak ważną rolę w sporcie odgrywa właściwe odżywianie. Chcesz być silny i mocny a dodatkowo jeść pysznie i zdrowo?

Wybierz dietę Sport 5! To dieta specjalistyczna skierowana do osób uprawiających sport na każdym etapie zaawansowania. W komponowaniu posiłków kierujemy się tym samym schematem co w diecie sport 3. (Patrz wyżej).

Dieta Sport 5 jest rozwinięciem diety Sport 3. Wzbogacamy ją 2 dodatkowymi posiłkami w formie II śniadania i podwieczorku. Dieta Sport 5 występuję w następujących wariantach kalorycznych:

2000kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal.

Nasze posiłki to nie tylko zaspokojenie głodu banalnymi posiłkami. Układając menu, ważne jest dla nas łączenie smaków i odkrywanie nowych, zaskakujących połączeń.

Dzięki diecie Sport 5 rozbudujesz masę mięśniową, poprawisz kondycję fizyczną oraz osiągniesz wymarzoną sylwetkę. 

Jeśli masz szczególne oczekiwania względem rozkładu makroskładników w swojej diecie oraz konkretne wymagania dotyczące zawartości pudełek to jesteśmy bardzo elastyczni i prosimy o kontakt.

Niech moc będzie z Tobą!

Zamów dietę


Możesz złożyć zamówienie
na 3 sposoby. Dowóz gratis!

Dokąd docieramy