Dieta Sport 3

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie, na pewno wiesz, że prawidłowa dieta jest równie istotna co systematyczny trening.

Dieta Sport to dieta specjalistyczna skierowana do osób uprawiających sport na każdym etapie zaawansowania oraz amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę  ze sportem.

A my dobrze wiemy, że w diecie liczą się dla Was zarówno makroskładniki jak i kalorie.

Dlatego od zawsze trzymamy się następującego schematu:

  • 60g węglowodanów w formie kaszy/ryżu/makaronów lub (przed obróbką) lub 180 g ziemniaków,
  • 200 g mięsa/ryby,
  • 150 g warzyw – gotowanych, pieczonych i w postaci surówek.

Powyższy rozkład zapewnia w każdym posiłku ok 50g białka. W diecie sport nasze pudełka mają naprawdę sporą objętość i są obfite w różnorodne witaminy i składniki mineralne.

Dzięki zdrowym i odpowiednio zbilansowanym posiłkom Twój organizm w czasie wysiłku fizycznego otrzyma odpowiednie składniki regeneracyjne i budulcowe.

Wartość kaloryczna znajduje się w przedziale 1800 kcal d0 2000 kcal.  Dieta sport 3 składa się z 3 pełnowartościowych “obiadowych” posiłków.

Dieta Sport 5

Skoro jesteś sportowcem, doskonale wiesz jak ważną rolę w sporcie odgrywa właściwe odżywianie. Chcesz być silny i mocny a dodatkowo jeść pysznie i zdrowo?

Wybierz dietę Sport 5! To dieta specjalistyczna skierowana do osób uprawiających sport na każdym etapie zaawansowania. W komponowaniu posiłków kierujemy się tym samym schematem co w diecie sport 3. (Patrz wyżej).

Dieta Sport 5 jest rozwinięciem diety Sport 3. Wzbogacamy ją 2 dodatkowymi posiłkami w formie śniadania i II śniadania, które budują nam kaloryczność na poziomie 3000. 

Nasze posiłki to nie tylko zaspokojenie głodu banalnymi posiłkami. Układając menu, ważne jest dla nas łączenie smaków i odkrywanie nowych, zaskakujących połączeń.

Dzięki diecie Sport 5 rozbudujesz masę mięśniową, poprawisz kondycję fizyczną oraz osiągniesz wymarzoną sylwetkę. 

Jeśli masz szczególne oczekiwania względem rozkładu makroskładników w swojej diecie oraz konkretne wymagania dotyczące zawartości pudełek to jesteśmy bardzo elastyczni i prosimy o kontakt.

Niech moc będzie z Tobą!

Zamów dietę


Możesz złożyć zamówienie
na 3 sposoby. Dowóz gratis!

Dokąd docieramy