Skip to main content

Dieta pudełkowa Konin – Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Konin

Konin to miasto będące centrum gospodarczym i kulturalnym regionu. Jest jednym  z największych ośrodków w województwie wielkopolskim, otoczonym szeregiem miejscowości turystycznych, korzystających z potencjału tworzonego przez ulokowane tam jeziora. W tak prężnie działającej jednostce funkcjonalnej nie może zbraknąć oferty cateringu dietetycznego.

Fittanken swoje usługi świadczy w wielu miastach województwa, co gwarantuje jakość serwowanych dań. W karcie znajduje się aż 8 różnorodnych diet dostarczanych pod drzwi klientów. Każda została ułożona z myślą o różnorodnych potrzebach. Swoje plany dietetyczne znajdą tu osoby borykające się z cukrzycą, ze szczególną wrażliwością na występowanie glutenu oraz laktozy w pożywieniu, wegetarianie, sportowcy, czy po prostu ludzie pragnący zrzucić zbędne kilogramy.

Wszystkie formy diety pudełkowej w Koninie skomponowane są w przejrzysty sposób, tak aby każdy, nie wychodząc z domu, mógł w komforcie i bezpieczeństwie spożyć smaczny posiłek. Wszystkie programy żywieniowe ułożone zostały przez specjalistów z przygotowaniem dietetycznym.

Czytaj więcej…

­Catering Konin – zalety

Fittanken działa w oparciu o wysokie standardy, dlatego posiłki dowozimy zawsze na czas. Nasze dania charakteryzuje:

  • aksamitny smak dostosowany do najbardziej wrażliwego podniebienia, będący efektem doświadczenia naszych kucharzy, starannie skomponowanych, różnorodnych przypraw z całego świata oraz sprawdzonych procedur kulinarnych,
  • siła i estetyka zdrowych posiłków, dzięki którym poczujemy się jak w renomowanej restauracji,
  • szeroki wachlarz możliwości – od dań bez ryb i mięsa, aż do posiłków wypełnionych wykwintnymi serami pleśniowymi, grzybami i produktami wędzonymi,
  • stawianie na zdrowie – każda dieta pudełkowa w Koninie to optymalna dawka tłuszczy, białka oraz węglowodanów, która pozwala zbilansować nasze codzienne pożywienie.

Dieta pudełkowa Konin – jak to działa?

Catering dietetyczny w Koninie to rozwiązanie wykreowane z myślą o potrzebach człowieka XXI wieku. Zawrotne tempo życia, wychowanie dzieci, dostosowanie posiłków do chorób cywilizacyjnych, wreszcie chęć pogodzenia życia zawodowego z odpoczynkiem – to wszystko sprawia, że brakuje nam czasu na przygotowanie wartościowych, estetycznych, zdrowych potraw. Konieczność zrobienia zakupów, wyszukania przepisów, przyszykowania posiłku – tym zajmiemy się za Ciebie! Catering w Koninie pozwala na wdrożenie zbilansowanej diety dostarczanej pod drzwi. Dostawy realizujemy w godz. 18.00 do 23.30 na dzień następny, a przy wyrażeniu takiej woli, posiłki możemy również dostarczyć wprost do Twojego biura. Godzinę dostawy oraz szczegółowy plan dietetyczny, uwzględniający Twoje alergie ustalamy zawsze indywidualnie. Jeśli Twoja figura nie jest dla Ciebie tylko dodatkiem, chcesz troszczyć się o swoje zdrowie, albo nie masz czasu na gotowanie, catering dietetyczny w Koninie jest stworzony dla Ciebie.