Skip to main content

Dieta pudełkowa Słupca – Catering dietetyczny

 

Jesteś ze Słupcy i chciałbyś przejść na zdrowe odżywianie? A może codzienne obowiązki zawodowe i rodzinne zabierają Ci zbyt dużo czasu? Nie wiesz jak się do tego zabrać? To najwyższy czas, żebyś zwrócił uwagę na ofertę cateringu dietetycznego w Słupcy. Starannie dobrane menu, skomponowane przez ekspertów do spraw odżywiania, zapewnia zbilansowaną dietę.

Proponujemy programy żywieniowe przygotowane z myślą o różnych osobach. Jeśli nie spożywasz mięsa albo zamierzasz przejść na wegetarianizm, polecamy skorzystać z VegeFit + Ryby. Dieta LowGlutenFit to dania sporządzone dla osób, którym lekarz zalecił ograniczenie spożywania glutenu. Nie znajdziesz w niej pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa, orkiszu i pszenżyta. Dla osób nietolerujących laktozy zalecamy program NoLactoseFit, pozbawiony nabiału, ale jednocześnie pełen białka i wapnia.

W naszej ofercie jest też szereg innych diet pudełkowych w Słupcy, dostosowanych do potrzeb osób uprawiających sport. Pacjenci ze stwierdzonymi chorobami takimi jak: cukrzyce typu 1 oraz 2, niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwość jelita i wrzody, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i planów.

Czytaj więcej…

Catering Słupca – wysoka jakość usług

Zależy nam na długofalowych relacjach, zatem do sporządzanych posiłków podchodzimy z elastycznością. Umożliwiamy próbne zamówienie, tymczasową przerwę w dostawach, spowodowaną na przykład urlopem, indywidualne dostosowanie posiłków dla osób z alergiami. Staramy się tak komponować posiłki, aby nie prowokować niezdrowej utraty masy ciała, prowadzącej do spalania mięśni, akumulacji tkanki tłuszczowej (cellulitu) i efektu jo-jo. Catering dietetyczny w Słupcy jest systematycznie modyfikowany w oparciu o najnowsze zalecenia Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych. W ramach jednorazowej dostawy zapewniamy aż pięć posiłków śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji, dzięki czemu nie ma potrzeby podjadania w międzyczasie.

Dieta pudełkowa Słupca – liczne zalety

Fit Tanken to firma o wieloletnim doświadczeniu. Nasze oferty łączą w sobie wiele zalet, w tym między innymi:

  • Niezapomniany, delikatny i różnorodny smak, będący efektem kompetencji naszych kucharzy i starannie użytych przypraw z całego świata.
  • Wysoka estetyka, dzięki czemu spożywając posiłek, można poczuć się jak w restauracji.
  • Duża różnorodność – każdego dnia proponujemy inne mięsa, zestawy warzyw i dodatki.
  • Zaoszczędzony czas – dzięki diecie pudełkowej w Słupcy, nie musisz już planować potraw, udawać się na zakupy i gotować, wszystko zrobimy za Ciebie.
  • Ułatwianie wykształcenia dobrych nawyków żywieniowych, co jest szczególnie ważne, gdy chcemy zrzucić zbędne kilogramy.
  • Zniżka dla większej ilości zamówień dostarczanych pod jeden adres.
  • Indywidualne podejście i elastyczność dostaw.
  • Świeże składniki – mięso, ryby i warzywa kupujemy w dniu poprzedzającym dostawę.

Catering w Słupcy nigdy nie był jeszcze tak łatwo dostępny.