Skip to main content

Dieta pudełkowa Września – Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Września – zalety

Jak znaleźć najlepszą dietę pudełkową we Wrześni? Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że przeznaczenie prawidłowo pokierowało Twoim losem! Fit Tanken łączy w sobie wiele zalet. Decydując się na nasze posiłki, masz pewność, że otrzymasz:

  • wyjątkowy i aksamitny smak, będący sekwencją wieloletniego doświadczenia naszych kucharzy, starannie dobranych, różnorodnych przypraw oraz niezastąpionych przepisów,
  • moc zdrowych dań o jakości podobnej do serwowanych w najlepszych restauracjach w Polsce,
  • szeroką paletę różnorodności – od prostych posiłków stworzonych z surowych warzyw, przez trudne do powtórzenia w warunkach domowych obiady,
  • dania nie tylko zdrowe i wybornie smakujące, ale też prezentujące się na wysokim poziomie estetycznym.
Czytaj więcej…

Dieta pudełkowa Września – jakość usług

Catering dietetyczny we Wrześni to rozwiązanie wygodne, gwarantujące terminowość i jakość. W ramach planu dietetycznego proponujemy każdego dnia zestaw składający się z pięciu posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Wszystkie oferowane przez nas programy opracowywane są przez specjalistów ds. żywienia, zgodnie z zaleceniami: Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych. Dynamiczne tempo życia, potrzeba wychowania dzieci w duchu wolności, chęć pogodzenia licznych obowiązków z relaksem – to wszystko sprawia, że pomimo ambicji, często brakuje nam czasu na przygotowanie posiłków o oczekiwanych parametrach. Nasza oferta dostosowana jest wielu typów klientów, istnieje też możliwość ułożenia indywidualnego planu, uwzględniającego preferencje czy zalecenia alergologiczne.

Catering Września

Naszą misją jest systematyczność, elastyczność i różnorodność. Dla niezdecydowanego klienta oferujemy wariant zestawu próbnego. Doskonale rozumiemy, że pewność przychodzi wraz z doświadczeniem, dlatego każdy może kupić jednorazowy zestaw pięciu posiłków w standardowej cenie. Catering we Wrześni posiada w menu posiłki dostosowane dla osób nietolerujących glutenu i laktozy, wegan i wegetarian, osób zmagających się z niektórymi chorobami szczególnymi, jak cukrzyca czy nadciśnienie, pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Nasza dieta poprawia zdrowie, może wspomagać także proces leczenia długoterminowego.

Wypróbuj dietę pudełkową we Wrześni, a już nigdy nie wrócisz do niezdrowego trybu życia!