Tanken Pub pisze historię jakiej nie było.

Miejsce, które łączy pokolenia znakomitym smakiem i jedynym świeżym niepasteryzowanym 14 dniowym Tyskie z Tanka. Miejsce, w którym częstujemy Naszych gości czystymi gitarowymi strunami, perkusyjną doskonałością talerzy i pieknymi vocalami w projekcie Muzyczne Sesje Lajf.
Tanken to 2-poziomowy lokal w pełni klimatyzowany oraz wentylowany. Miejsce spotkań i wspólnych emocji. Tanken to doskonałe miejsce na zoorganizowanie imprezy firmowej, urodzin czy spotkania w większym gronie. Pyszna kuchnia wypełni Wam wieczór a zimne Cocktaile ugaszą pragnienie . Zapraszamy!

Kontakt

 • Adres:
  ul. Chrobrego 43,
  62-200 Gniezno
 • Telefon:
  +48 61 307 07 77
 • E-mail:
  info@tankenpub.pl

Godziny otwarcia

 • Pon – Czw:
  13:30 – 23:00
 • Piątek:
  13:30 – 02:00
 • Sobota:
  12:00 – 02:00
 • Niedziela:
  12:00 – 23:00

Dieta pudełkowa Poznań - Tani catering (pudełkowy) dietetyczny

Czytaj więcej...

Catering dietetyczny Poznań - dieta pudełkowa

Zależy nam na tym, by każda osoba mogła u nas znaleźć odpowiednie propozycje dla siebie. Wiemy, że istnieje cała masa diet, które wykluczają poszczególne składniki lub skupiają się na konkretnych produktach. Z tego powodu nasza oferta jest przede wszystkim różnorodna. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dieta keto, czy jesteś wege lub uprawiasz sport - zapewniamy wysokiej jakości catering pudełkowy w Poznaniu.

Catering dietetyczny Poznań - tanio i smacznie

Mimo oferowania taniego cateringu dietetycznego w Poznaniu nadal zależy nam na jego wysokiej jakości. Zależy nam na tym, by każdy mógł skorzystać ze zdrowych posiłków, które nie tylko mogą wpłynąć na stan organizmu człowieka, ponieważ stawiamy też na świetny smak! Jeśli lubisz odkrywać nowe smaki i po prostu kochasz dobrze jeść, to jesteś w dobrym miejscu. Dieta pudełkowa w Fittanken na pewno Ci się spodoba.

Tani catering dietetyczny Poznań - Możesz nam zaufać!

Interesuje Cię zdrowa dieta pudełkowa w Poznaniu? Możesz nam zaufać, ponieważ pracują dla nas wyłącznie doświadczeni kucharze, którzy na podstawie współpracy z dietetykiem opracowują ciekawe receptury bazujące wyłącznie na świeżych składnikach. Jesteśmy otwarci na Klienta, dlatego z danej diety możemy wykluczyć produkty, na które masz alergię lub po prostu Ci nie smakują.

Postaw na sprawdzony i tani catering dietetyczny w Poznaniu - wybierz Fittanken, a na pewno nie pożałujesz!