Skip to main content

Dieta pudełkowa Wągrowiec – Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Wągrowiec – dobre przyzwyczajenia

Masz siedzący tryb pracy i większość czasu spędzasz przed komputerem? Natłok obowiązków domowych nie pozwala Ci na podejmowanie regularnej aktywności fizycznej? Zamiast systematycznych posiłków, na okrągło podjadasz słodycze i przekąski? Jeśli te pytania opisują Twoją codzienność, najwyższy czas na wybór cateringu w Wągrowcu.

Czytaj więcej…

Jesteśmy firmą oferującą zbilansowane posiłki oparte na świeżych i lokalnych produktach. Dzięki nowoczesnemu i ciągle dostosowywanemu do zmieniających się wytycznych podejściu do tradycyjnych przepisów, zdrowe odchudzanie staje się przyjemne i smaczne. Proponujemy programy żywieniowe przygotowane z myślą o różnorodnych potrzebach. Najpopularniejsza dieta pudełkowa w Wągrowcu typu SlimFit skomponowana została z myślą o osobach, które chcą zrzucić zbędne kilogramy bez drakońskich wyrzeczeń. Dla sportowców proponujemy Dietę Sport 3, którą charakteryzuje stała zawartość  makroskładników. W każdym posiłku dostarczamy: 50 g białka, 60 g węglowodanów oraz 150 g warzyw.

Opracowaliśmy także rozwiązania dla wegetarian, osób, które nie spożywają glutenu i laktozy, czy mieszkańców Wągrowca pragnących spożywać więcej zdrowych tłuszczy. Osoby ze schorzeniami typu: cukrzyce typu 1 oraz 2, niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwość jelita i wrzody, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i diet pudełkowych w Wągrowcu.

Catering Wągrowiec – profesjonaliści z Fit Tanken

Fit Tanken tworzą ludzie, dla których jakość usług, lojalność i zaangażowanie są nadrzędnymi wartościami. Dzięki temu udało nam się zbudować zespół ekspertów z dziedziny dietetyki, kontroli jakości, organizacji produkcji, logistyki oraz obsługi klienta, który przez 365 dni w roku dba o długofalowe relacje z klientami. W swojej misji kierujemy się elastycznością, dlatego umożliwiamy próbne zamówienie, tymczasową przerwę w dostawach, spowodowaną na przykład chorobą lub wyjazdem, indywidualne dostosowanie posiłków dla osób z alergiami i innymi potrzebami. Zależy nam na tym, aby tak komponować posiłki, by nie wpływały na niezdrową utratę masy ciała. Nasz Catering dietetyczny w Wągrowcu jest systematycznie dostosowywany do zmieniającej się mody i wytycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych. W ramach dostawy zapewniamy pełne pięć posiłków, dzięki czemu nie ma chęci podjadania w międzyczasie.