Skip to main content

Dieta pudełkowa Swarzędz – Catering
dietetyczny

Ciągle sobie obiecujesz, że od poniedziałku zaczniesz zdrowo jeść? Że koniec z fast foodami, podjadaniem i niezdrowymi głodówkami? Jest tylko jeden problem – cierpisz na chroniczny brak czasu, dlatego szczytem Twoich osiągnięć kulinarnych są kanapki z pomidorami. Nie martw się! Z pomocą przychodzi catering dietetyczny w Swarzędzu! Pyszny obiad czy kolację, a nawet menu na cały dzień, dostarczymy wprost do drzwi Twojego domu lub biura.

Dieta pudełkowa Swarzędz

Zastanawiasz się, czym w ogóle jest dieta pudełkowa? Najprościej mówiąc, to Twój dzienny jadłospis, podzielony na poszczególne posiłki, spakowane do osobnych pudełek. Stąd właśnie nazwa – dieta pudełkowa. Każde pudełko jest opisane tak, żebyś wiedział, czy to obiad, czy kolacja, a także podawana jest kaloryka posiłku i poszczególne składniki każdego dania.

Czytaj więcej…

Dla każdego coś dobrego

Catering dietetyczny można z powodzeniem dopasować do preferencji każdego z nas. Nie ważne, czy jesteś wegetarianinem, czy zdeklarowanym mięsożercą. Dieta pudełkowa pomoże Ci również odpowiednio odżywiać organizm, jeżeli przygotowujesz się do zawodów sportowych lub chcesz zwiększyć masę mięśniową. Znajdzie się tu też coś dla osób, które nie mogą spożywać laktozy lub glutenu. Jednak bez względu na wybór diety, łączy je jedno – świeże składniki najwyższej jakości. To klucz do sukcesu każdego smacznego jadłospisu! Catering dietetyczny może też przekonać Cię do zjedzenia tego, o czym myślisz, jak o najgorszej torturze kulinarnej z dzieciństwa. Tutaj tajemnica tkwi w odpowiedniej obróbce i przygotowaniu potrawy przez doświadczonych kucharzy, którzy współtworzą nasz zespół.

Profesjonalny catering dietetyczny Swarzędz

Jeżeli nie wiesz, jaka dieta będzie dla Ciebie najbardziej optymalna, nic nie szkodzi! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą cateringu dietetycznego, a w razie potrzeby skorzystaj z sekcji PYTANIA. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujący Cię problem, skontaktuj się bezpośrednio z nami i opowiedz nam, czego szukasz, a my postaramy się zaproponować Ci najbardziej dopasowany zestaw z naszego menu.

Dieta pudełkowa nie jest luksusem, dostępnym tylko dla wybranych. Plany żywieniowe są opracowywane tak, by każdy mógł sobie na nie pozwolić. Cena uwzględnia koszt zakupu najwyższej jakości składników oraz pracę włożoną w przygotowanie danego posiłku. Czyli właściwe dieta pudełkowa niczym nie różni się od posiłków, które przygotowujesz samodzielnie. Zapewne także wybierasz produkty wysokiej jakości oraz poświęcasz czas na zakupy i gotowanie.