Dieta pudełkowa Słupca – Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Słupca – magia różnorodności

Jesteś ze Słupcy i chciałbyś przejść na zdrowe odżywianie? A może codzienne obowiązki zawodowe i rodzinne zabierają Ci zbyt dużo czasu? Nie wiesz jak się do tego zabrać? To najwyższy czas, żebyś zwrócił uwagę na ofertę Fit Tanken. Starannie dobrane menu, skomponowane przez ekspertów do spraw odżywiania, zapewnia zbilansowaną dietę.

Proponujemy programy żywieniowe przygotowane z myślą o różnych osobach. Jeśli nie spożywasz mięsa albo zamierzasz przejść na wegetarianizm, polecamy skorzystać z VegeFit + Ryby. Dieta LowGlutenFit to dania sporządzone dla osób, którym lekarz zalecił ograniczenie spożywania glutenu. Nie znajdziesz w niej pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa, orkiszu i pszenżyta. Dla osób nietolerujących laktozy zalecamy program NoLactoseFit, pozbawiony nabiału, ale jednocześnie pełen białka i wapnia.

W naszej ofercie jest też szereg innych diet pudełkowych w Słupcy, dostosowanych do potrzeb osób uprawiających sport. Pacjenci ze stwierdzonymi chorobami takimi jak: cukrzyce typu 1 oraz 2, niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwość jelita i wrzody, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i planów.

Czytaj więcej…

Catering Słupca – wysoka jakość usług

Zależy nam na długofalowych relacjach, zatem do sporządzanych posiłków podchodzimy z elastycznością. Umożliwiamy próbne zamówienie, tymczasową przerwę w dostawach, spowodowaną na przykład urlopem, indywidualne dostosowanie posiłków dla osób z alergiami. Staramy się tak komponować posiłki, aby nie prowokować niezdrowej utraty masy ciała, prowadzącej do spalania mięśni, akumulacji tkanki tłuszczowej (cellulitu) i efektu jo-jo. Catering dietetyczny w Słupcy jest systematycznie modyfikowany w oparciu o najnowsze zalecenia Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych. W ramach jednorazowej dostawy zapewniamy aż pięć posiłków śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji, dzięki czemu nie ma potrzeby podjadania w międzyczasie.

Dieta pudełkowa Słupca – liczne zalety

Fit Tanken to firma o wieloletnim doświadczeniu. Nasze oferty łączą w sobie wiele zalet, w tym między innymi:

  • Niezapomniany, delikatny i różnorodny smak, będący efektem kompetencji naszych kucharzy i starannie użytych przypraw z całego świata.
  • Wysoka estetyka, dzięki czemu spożywając posiłek, można poczuć się jak w restauracji.
  • Duża różnorodność – każdego dnia proponujemy inne mięsa, zestawy warzyw i dodatki.
  • Zaoszczędzony czas – nie musisz już planować potraw, udawać się na zakupy i gotować, wszystko zrobimy za Ciebie.
  • Ułatwianie wykształcenia dobrych nawyków żywieniowych, co jest szczególnie ważne, gdy chcemy zrzucić zbędne kilogramy.
  • Zniżka dla większej ilości zamówień dostarczanych pod jeden adres.
  • Indywidualne podejście i elastyczność dostaw.
  • Świeże składniki – mięso, ryby i warzywa kupujemy w dniu poprzedzającym dostawę.

Catering w Słupcy nigdy nie był jeszcze tak łatwo dostępny.