Skip to main content

Dieta pudełkowa Gniezno – Catering dietetyczny

Catering Gniezno – zalety

Fit Tanken to rozwiązanie, które łączy w sobie wiele zalet. Należą do nich między innymi:

  • Wyjątkowy, delikatny i różnorodny smak, będący efektem wieloletniego doświadczenia naszych kucharzy i starannie dobranych przypraw z całego świata.
  • Wysoka estetyka, nieustępująca daniom serwowanym w renomowanych restauracjach.
  • Szeroka paleta różnorodności – od prostych posiłków stworzonych z surowych warzyw, aż do skomplikowanych obiadów.
  • Zaoszczędzony czas – nie tylko związany z tworzeniem dań, ale także robieniem zakupów czy planowaniem.
  • Ułatwianie wykształcenia dobrych nawyków żywieniowych.
Czytaj więcej

Catering dietetyczny Gniezno – jakość to podstawa

Jestesmy firmą skupiającą w sobie profesjonalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantując przyrządzanie posiłków w oparciu o najwyższe standardy. W swojej ofercie posiadamy aż 8 programów diety pudełkowej w Gnieźnie, które są tworzone w oparciu o nowoczesną wiedzę i zalecenia Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych. Do wyboru mamy posiłki dostosowane dla osób nietolerujących glutenu i laktozy, wegetarian, osób zmagających się z cukrzycą czy nadciśnieniem, pragnących zrzucić zbędne kilogramy i żyć zdrowo. Podstawowym problemem, powodującym nadwagę jest chęć podjadania między posiłkami. Aby temu zapobiec, należy odpowiednio zbilansować dietę, gdyż pozwala to na utrzymywanie na odpowiednim poziomie hormonu szczęścia (serotoniny) oraz hormonu przyjemności (dopaminy). Takie właściwości posiada nasz catering w Gnieźnie.

Dieta pudełkowa Gniezno – jak to działa?

Catering dietetyczny w Gnieźnie to rozwiązanie wygodne, gwarantujące terminowość i dostosowanie do potrzeb. W ramach wybranego planu dietetycznego proponujemy każdego dnia zestaw składający się z pięciu posiłków. To optymalne rozwiązanie, które zapewnia brak chęci podjadania w międzyczasie. Nasza oferta dostosowana jest do różnych klientów, istnieje też możliwość ułożenia indywidualnego planu, szczególnie jeśli posiadasz określone zalecenia alergologiczne. Dostawa na terenie Gniezna jest bezpłatna i wykonywana w godzinach 18.00 do 23.30 na dzień następny. W razie potrzeb dietę pudełkową dostarczamy także bezpośrednio do firmy. Jesteśmy elastyczni, dlatego w przypadku dłuższej nieobecności, program automatycznie wydłuża. Wystarczy wcześniej nas o tym poinformować. Posiadamy w ofercie także rozwiązanie dedykowane dla osób niezdecydowanych – jednorazowy zestaw próbny w standardowej cenie. Dzięki temu każdy już teraz może przekonać się o wysokiej jakości naszych usług